تماس با مدیریت سایت آقای میرابوالحسن میرهادی : 09128524633

تجليل سازمان ملي بهره وري آسياييAPO از شركت شهرك هاي صنعتي قم

23 بازدید
خبر شده مهر 17, 1396 توسط خانم نوش آبادی (100 امتیاز)

 

 

 

امير طيبي نژاد در اين مراسم در سخناني اظهارداشت: شهر قم با دارا بودن پيشينه اي كهن تاريخي و با موقعيت جغرافيايي منحصر بفرد در كشور داراي مزيت هاي فرهنگي، مذهبي، تاريخي و صنعتي گسترده اي مانند فرش دستباف است كه سالانه هزاران نفر از كشورهاي مختلف اروپايي، آمريكا و آسيايي براي بازديد و يا سرمايه گذاري به اين شهر سفر مي كنند.
وي افزود: مفتخريم كه امروز اعلام كنم كه شهر قم با دارا بودن ظرفيت هاي بالاي توليدي در بخش صنايع كوچك و متوسط طي دو دهه گذشته رشد قابل توجهي داشته و توانسته است خود را بعنوان يك مركز مهم در سرمايه گذاري و توسعه صنايع در كشور كه فاصله كمي نيز با تهران بعنوان پايتخت ايران دارد، معرفي كند.
مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي قم با تاكيد بر اينكه بدنبال آن هستيم كه با برقراري ارتباط مناسب صنايع كوچك قم با فعالان اين حوزه در خارج كشورو يا نمايندگان كشورهاي مختلف در زمينه توليد و صنعت، بهره وري استان را افزايش دهيم ادامه داد: حركت رو به جلوي صنايع كوچك قم به گونه اي است كه امروز مي توانيم به جرات بگوييم آهنگ روبه رشد توسعه توليد و اشتغال در قم نگاه هاي حسابگر و تيز بين تحليلگران را به خود جلب كرده است.
وي با تقدير از نگاه مجموعه استان در تامين زيرساخت هاي مورد نياز توليد و اشتغال بيان داشت: استاندار قم  و نمايندگان مجلس با پيگيري هاي جدي خود در حمايت از صنعت، و پشتيباني ساير دستگاه هاي خدمت رسان سبب گرديده تا امروز استان مقام اول واگذاري زمين در شهرك هاي صنعتي در كشور را به خود اختصاص دهد.
 نماينده سازمان بهره وري آسيايي نيز در اين نشست با اهداء لوح تقدير از فعاليت هاي شركت شهرك هاي صنعتي قم در راستاي حمايت از صنايع كوچك ومتوسط و افزايش بهره وري در شهرك هاي صنعتي اظهارداشت: بازديدها و ارزيابي هاي صورت گرفته طي چند روز توسط شركت كنندگان در دوره مطالعاتي در استان نشان از عزم مسوولان در حمايت از توليد دارد.
وي با بيان اينكه در اين بازديدها 24 نماينده از 10 كشور آسيايي در حوزه صنايع كوچك ومتوسط حضور داشتند افزود: پيشرفت و توسعه صورت گرفته در استان قم براي ما بسيار جذاب و قابل توجه بود و آن چيزي كه بين تمام واحدهاي مورد بازديد نظر ما را جلب كرد تلاش و كوشش جدي فعالان اين بخش براي توليد بود.

تماس با مدیریت سایت آقای میرابوالحسن میرهادی : 09128524633
...